Live Your Dreams 4. díl

18. února 2012 v 20:49 | Terrie a Wen
Další díl ff, snad se vám bude líbit :)


Wen:
Byla jsem úplně mrtvá. Spala jsem jako nemluvně. Vstávala jsem, něco kolem devíti, všude ticho. Cindy a Terrie určitě spaly. Vletěla jsem do koupelny, dala menší sprchu, namalovala se a oblékla se. Nejlepší volba pro dnešní den byla riflové šortky, volnější pruhované tričko a sluneční brýle. Vypadalo to asi takhle (obrázek). Nikdo zatím nesnídala a já vyrazila na ulici do pekárny pro čerstvé pečivo. Z pekárny jsem vyšla s plnou taškou od slaného až po máslové pečivo, byla úplně plná taška. Naproti byl Milkshake v tu chvíli jsem dostala pořádnou chuť na ochucené mléko. Koho v milkshaku ( čti : milkšejku) nepotkám Zayna.


"Ahoj krásko" objal mě a dal pusu na tvář. Normálně na to nejsme zvyklá, ale nechala bych si to líbit.
"Ahoj zlato. Máš vybráno" podívala se na lístek, co dávaly. Jahda a karamel? No doufám, že nebudu mít menší zastávky na záchodě.
"No už mám " akorát mu přinesli objednávku.
"Prosím jednou jahodu s karamele" řekal jsme chlapíkovi co byl za pultem.
"Kde máš kluky" podívala jsem se do čokočínu ( čokoládové oči).
"No Harry z Louise ještě spí, Liam šel za Danielle a Niall šel do studia" usmál se na mě a potáhl z brčka.
"Aha" vzala si svůj shake a šla ven, Zayn byl hned zamnou.
"Hele já už jdu. Musím jít vzbudit Cindy a Terrie" usmála se a rozloučila.
"Háálo vstávat ospalci" zařvala jsem před byt no spíše dům.
"Co, co se děje" vyletěla z pokoje Cindy a já se smála na celé kolo.
" Nic jen jdu do koupelny, umyj se a pojď na snídani" pohladila jí po rameni.
Vrátila se zpátky d pokoje a šla pro Teri. Byla zahrabaná v posteli a vlasy rozcuchané, na polštáři stopy po slinách jak jinak. Vzbudila jsem jí a šla dělat snídani oni mezitím došli a společná snídaně mi bodla.

Terrie:
S pomačkaným obličejem od polštáře jsem sešla dolů po schodech a soukala do sebe dobrou snídani, kterou udělala Wen. Když jsme se vrátily nazpátek na pokoj, Wendy se mě hned začala vyptávat, jako že jsem dneska tam příšerně ospalá. Začala jsem jí vykládat o mým včerejším zážitku s Harrym. "Vážně?" ptala se mě Wen s vykulenýma očima. "Jasně, myslíš, že bych ti snad lhala zrovna o tomhle?" řekla jsem a začala si rozčesávat zacuckané vlasy. "A jak se těšíš na svý velký rande?" zeptala jsem se a podívala se do zrcadla, abych si mohla namalovat linky. "Už se nemůžu dočkat, pomohla by si mi pak s výběrem šatů?" zakřičela Wendy a začala se usmívat. "Samozřejmě" řekla jsem, když jsem si konečně domalovala obě dvě linky. Zazípal mi mobil. Zvedla jsem ho a zjistila, že mi píše Harry, jestli nechci jít zase ven. S nadšením jsem mu odepsala, že moc ráda půjdu a šla pomáhat Wendy s výběrem oblečení.

Wen:
Z osmi šatu jsme vybrali jedny takové letní a večerní celkem. V pět jsem byla nachystaná a Terrie mezitím někde zmizela. Lehla jsem si v šatech do postele a koukala do stropu. Všechno bylo jako sen. Tolik noc jsem snila o tomhle dni, kdy půjdu ze slavným Louisem Tomlinsonem na rande. Ještě před několika dny jsem bydlela v ČR ale teď? Nechce se mi tam vracet. Sice tam mám taťku, ale nic mě kromě mě netáhne. Mamka mi umřela, když mi bylo šest měsíců, pamatuju si jí jen z fotek. Taťka říká, že jsme jí z oka vypadla a taky to byla pravda. V šest zazvonil zvonek. Vzala jsem si koženou bundu do půli zad a menší kabelku.
"Je tobě to sluší" přilítla mi pusa na tvář od Louise.
"Ahoj, tobě taky" uviděla jsem jeho červené kalhoty a pruhované tričko.
"Jo jinak ahoj" zahihňal se jako holka a to mě rozesmálo.
"Půjdeme" ukázal na jeho auto značky Audi R8.
"Rychle žihadlo" nastoupila jsem a Louis jako gentleman zavřel dveře.
"To mám půjčené od kamaráda" usmál se a nastartoval. Pustili jsme se do řeči a po dobu cesty se bavily a smáli různým blbostem. Večer začíná dokonale.
"Ale vážně jak jsme s Liamem zařízli trenky Harrymu, brečel borák náš" ke konci dělal, že brečí. Po chvíli zastavil auto a vystoupily jsme před menší restauraci. Byla asi soukromá, vypadala jak obyčejná ale vevnitř byla kouzelná. Uprostřed velké akvárium a v ní plno rybiček.
"Vítejte" přišel k nám jeden pán a ukázal náš stůl. Byl trošku vzadu a skromný jen pro dva.
Na stole byly svíčky a menší prostíraní bylo to romantické už od začátku. Ten pán co nás uvedl nás, otevřel šampaňské.
"Na nás" usmál se Louis.
" Taky na vaši kapelu" přiťukly jsme si a napily, vybrali jídlo a zase mluvily.

Terrie:
Když jsem pomohla Wen s výběrem oblečení, šla jsem se oblíknout já sama Vzala jsem si moje oblíbené modré kraťase a k tomu pruhované tílko, vypadala jsem v tom jako klon Louise. Nakonec jsem to ještě doplnila teniskami s americkou vlajkou a vlasy si vyčesala do culíku. Rychle jsem zavřela dveře a začala utíkat, protože jsem tam měla být asi za pět minut. Už zdálky jsem poznala Harryho kudrliny. Ale nestál tam sám, vedle něho přešlapoval Liam. "Ahoj, krásko. Promiň, že jde s námi i Liam, ale nehoml jsem se ho zbavit" řekl Harry a začal se smát. "Hele, já to slyšel" odpověděl Liam a šťouchnul do Harryho. "Čau, kluci. Mně to nevadí" řekla jsem a začala si prohlížet Liamovy boty. Pomale jsme se procházeli Londýnem, až jsme narazili na velkou pouť. Hned jsme tam vešli a začali si prohlížet nejrůznější atrakce. Prvně jsme si šli koupit cukrovou vatu. "Tři jahodový, prosím" zakřičel Liam na prodavače, aby překřičel hluk, který vycházel z repráku. S ulepenýma rukama jsem snědla cukrovou vatu, když v tom jsem uviděla obrovskou horskou dráhu. "Tam musíme jít" zakřičeli jsme s Liamem dohromady. "Tak tam mě nikdo nedostane" řekl Harry a chtěl se otočit, aby se mohl dostat pryč. Naštěstí se nám ho povedlo přemluvit a nakonec se mu to ještě líbilo. Na horské dráze jsme doslova ječeli, jak pomatení, takže se na nás potom spousta lidí dívalo, jak na blázny. "Pojď se mnou, něco si vystřelím, ať to nevypadá, že jsem lakomý" řekl Harry a usmál se na mě jeho sladkým úsměvem. "Já chci taky" zařval Liam a rozběhl se za nama. "No dobře, tobě taky něco dám, jestli se vůbec strefím" odpověděl Harry a rozesmál se. Naštěstí se Harry nestrefil do prodavačky a já jsem od něho dostala velkého plyšového medvídka. "Je mi to líto, ale asi už budu muset jít" oznámila jsem klukům a objala je. Rozloučili jsme se a s medvídkem v ruce jsem kráčela zpět do bytu.

Porísm vás napiště názor na tento díl :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ren♥ Ren♥ | Web | 18. února 2012 v 20:52 | Reagovat

pekný blog ;)

2 Mishelle Mishelle | Web | 18. února 2012 v 20:59 | Reagovat

Pěkný :) Vidím novej dess ! Povedl se ;)

3 Mishelle Mishelle | Web | 18. února 2012 v 21:23 | Reagovat

Díky .. hele nevím jak to teď budu stíhat se školou a se svým blogem .. taky píšu svou povídku,tak zatím pokračuj beze mě jo ??

4 Mishelle Mishelle | Web | 18. února 2012 v 21:52 | Reagovat

Vadilo by ti sehnat si někoho jinýho ? Sorry fakt nevím jak to budu stíhat .. taky se chci věnovat hlavně svýmu blogu a ffce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama