Dance My Life // 1. díl

11. dubna 2012 v 20:59 | Terrie Style

Úvod ZDE
Pochybuju, že to bude někdo číst, ale tady je 1. díl nové ff-ky :)
Asi každej uhodnete, o kom to bude :D


Ráno jsem vstala neobvykle brzy. Nastal den D a já jsem chtěla být připravená. Chtěla jsem si oblíct šaty, ale nakonec jsem zvolila kraťase a tílko, protože jsem nevěděla, jestli se budeme moci někde převléct. Učesala jsem si vlasy, decentně se namalovala a sešla ze schodů dolů, kde už na mě čekala snídaně.
"Ahoj, Jesse" pozdravila jsem překvapeně bratra, když jsem ho viděla jak nám dělá palačinky. Nestávalo se moc často, že by něco pro mě udělal, natož, aby nás udělal snídani.

"Nazdar" podle jeho naštvaného tónu jsem poznala, že to nedělá ze své vůle.
"Buď si protivný jak chceš, ale dnešek mně nezkazíš" odpověděla jsem a rychle do sebe naházela teplou snídani. Podívala jsem se na hodiny a zjistila, že už je nejvyšší čas vyrazit, abych to v čas stihla.
"Tak já valím" zakřičela jsem a vzala si tašku, ve které jsem měla ty nejzbytnější věci. Museli jsme si nabalit věci na spaní, převlečení a ostatní, které potřebujeme, protože jestli postoupím, budu tam ubytovaná. Rychle jsem utíkala na autobus, studio, ve kterém s konkurz konal bylo sice v Londýně, ale od mého domu to bylo docela dost daleko. Cesta pěšky by trvala nejméně 30 minut a za tu dobu jsem už měla být dávno na místě. Nastoupila jsem do autobusu, na kterém byla obrovská fotka One Direction.
"Ti namyšlenci musí být snad všude, že?" řekla jsem si potichu sama pro sebe, aby to nikdo neslyšel. Ostatní je na rozdíl ode mě měli rádi. Mně už ta éra dávno skončila.
Autobus konečně dorazil na mou zastávku a já jsem mohla vyjít ven. Do studia to odsud bylo jen kousek, ale i tak jsem dala do kroku, abych nepřišla pozdě. Měla jsem strach, že se tam akorát tak ztrapním, ale tentokrát už mě nemohlo nic odradit. Srdce mě začalo šíleně tlouct, stoupla jsem si před dveře, které vedly do studia. Podívala jsem se na mobil, byl největší čas jít. Zhluboka jsem se nadechla a otevřela velké dveře, když v tom do nich někdo vrazil z druhé strany a spadla jsem na zem.
"Promiň, je mi to líto" omlouval se blonďatý kluk v kšiltovce a mikině.
"To je v pořádku" odpověděla jsem rychle a stoupla jsem si, abych si mohla oprášit zadek. Až když jsem se podívala do jeho modrých očí zjistila jsem, že je to Niall Horan z One Direction.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 onedirection-hllnz onedirection-hllnz | Web | 13. dubna 2012 v 17:44 | Reagovat

Hezký! :)
Kéž by to byla pravda! :/
Chci/eme další díl! :D :))

PS: k soutěže nej. fanouška...
Máme za úkol udělat komix, já ho mám hotový, ale nejde mi vám ho poslat na e-mail :/
Není nějaký náhradní řešení? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama